Adıyaman Belediyesi okullarda temizlik çalışması yapıyor

Adıyaman Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, koronavirüsten dolayı bu yıl sadece ilkokul 1. sınıf ile okul öncesi öğrencileri için başlatılan yüz yüze eğitimin ilk gününden bu yana okullarda temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Adıyaman Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, her eğitim öğretim sürecinde düzenli olarak gerçekleştirdiği okullardaki temizlik işlemini, koronavirüsten dolayı sancılı bir şekilde başlayan 2020-2021 eğitim-öğretim […]

 Adıyaman Belediyesi okullarda temizlik çalışması yapıyor

29.09.2020 - 9:22

Güncelleme : 29.09.2020 - 9:22

Adıyaman Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, koronavirüsten dolayı bu yıl sadece ilkokul 1. sınıf ile okul öncesi öğrencileri için başlatılan yüz yüze eğitimin ilk gününden bu yana okullarda temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

Adıyaman Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, her eğitim öğretim sürecinde düzenli olarak gerçekleştirdiği okullardaki temizlik işlemini, koronavirüsten dolayı sancılı bir şekilde başlayan 2020-2021 eğitim-öğretim yılında da sürdürüyor.

Geçtiğimiz hafta açılan ve şimdilik sadece ilkokul 1. sınıf ile okul öncesi öğrencileri için başlatılan yüz yüze eğitimin ilk gününden itibaren çalışmalara devam ettiklerini söyleyen yetkililer, tek gayelerinin öğrencilere temiz bir ortam sunmak olduğunu dile getirdi.

Şehir genelinde sürdürülen temizlik çalışmalarının yanında okullarda gerçekleştirilen çalışmalara sabahın ilk ışıklarıyla başladıklarını da sözlerine ekleyen yetkililer, dönüşümlü olarak tüm okullarda bu temizlik çalışmasını yapacaklarını belirtti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın