Başkan AYDIN: SAMSAT’TA 149 KONUTUN İHALESİ YAPILACAK

AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Samsat ilçesinde yapılacak konutlara ilişkin açıklama yaptı. AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Adıyaman’ın Samsat ilçesinde 5,1 büyüklüğünde deprem sonrası ilçede yeniden yapılan konutların 2. Etap ihalesinin tarihini açıkladı. Milletvekili Aydın, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada; “Adıyaman İli, Samsat İlçesi 149 […]

 Başkan AYDIN: SAMSAT’TA 149 KONUTUN İHALESİ YAPILACAK

03.10.2020 - 10:07

Güncelleme : 03.10.2020 - 10:07

AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Samsat ilçesinde yapılacak konutlara ilişkin açıklama yaptı.

AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Adıyaman’ın Samsat ilçesinde 5,1 büyüklüğünde deprem sonrası ilçede yeniden yapılan konutların 2. Etap ihalesinin tarihini açıkladı.

Milletvekili Aydın, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada; “Adıyaman İli, Samsat İlçesi 149 Adet Konut İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi işinin ihalesi 15.10.2020 tarihinde yapılacaktır. Kalan konutların ihalesi de etaplar şeklinde yapılacaktır. Hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Aydın, geçtiğimiz ay içerisinde Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer devam eden ve planlanan projeler ile ilgili görüşmüş ve Adıyaman’da devam eden ve planlanan millet bahçeleri, kentsel dönüşüm, sulama yatırımları, Samsat merkezli deprem konutları, sosyal konutlar ile ilgili fikir alışverişinde bulunmuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın