Vali Çuhadar Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde incelemede bulundu

Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde incelemede bulundu. Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde incelemede bulunan Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar’a İl Sağlık Müdürü Erdoğan Öz, Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Fatih Doğan, başhekim yardımcıları, acil sorumlusu Mehmet Kaan Poyraz ve acil sorumlu hemşiresi Asuman Demir, eşlik etti. Vali Çuhadar, acil […]

 Vali Çuhadar Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde incelemede bulundu

13.10.2020 - 9:00

Güncelleme : 13.10.2020 - 9:00

Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde incelemede bulundu.

Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde incelemede bulunan Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar’a İl Sağlık Müdürü Erdoğan Öz, Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Fatih Doğan, başhekim yardımcıları, acil sorumlusu Mehmet Kaan Poyraz ve acil sorumlu hemşiresi Asuman Demir, eşlik etti.

Vali Çuhadar, acil servis ve polikliniklerde çalışma şartlarını ve hasta ile hasta yakınların sorunlarını dinledi. Vali Çuhadar, koronavirus salgınının Adıyaman’daki seyri ve Kovid-19 hastaları başta olmak üzere vatandaşa sunulan sağlık hizmetleri ile ihtiyaçlar hakkında bilgi aldı.

Vali Çuhadar, daha sonra Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Fatih Doğan’ın makamına gelerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın